Złomowanie pojazdów - zasady
» Złomowanie pojazdów - zasady 
» Ostatnio kupione auta 

 
Złomowanie pojazdów - zasady

Kiedy auto nie nadaje się już do używania często poszukiwany jest skład złomu, który przyjmie nasz pojazd do kasacji, zezłomowania. Jednak stare zepsute auto jest częstokroś unieruchomione i wymaga transportu lawetą co skutkuje dodatkowymi kosztami dla właściciela.

Zamiast tracić czas na organizowanie transportu auta do autozłomu proponujemy odkupienie go od Państwa bezpośrednio w miejscu gdzie się znajduje.

Złomowanie auta to szereg formalności jakie należy spełnić wobec autozłomu, który ma obowiązek wystawić stosowne zaświadczenia i recyclingu pojazdu, kasacji, zniszczenia tablic rejestracyjnych. Zanim auto złomowisko wystawi nam takie dokumenty, które uprawniają do wyrejestrownaia auta oraz zaprzestania obowiązkowego ubezpieczania OC musimy przedstawić dowód rejestracyjny pojazdu ewentualnie dokument jego nabycia, umowę kupna-sprzedaży albo stwierdzenie nabycia spadku.

Pojazdy wybrakowane ( bez silnika, bez skrzyni biegów ) mają mniejszą wartośc przy złomowaniu a wartość pojazdu liczona jest w proporcji do jego wagi. Zwykle 50gr za 1 kg. Zatem oddając auto do kasacji sprzedajemy złom na kilkogramy a nie samochód. 

Jesli pojazd będzie zezłomowany to należy pamiętać o jego wyrejestrowaniu i wypisaniu z Funduszu Gwarancyjnego bowiem w innym przypadku obowiazek opłaty ubezpieczenia będzie trwał nadal. 

Skupujemy wszystkie s..

Skupujemy wszystkie samochody, jest to zarówno skup aut powypadkowych jak i skup aut zardzewiałych. Skupowanie aut to także handel samochodami sprawnymi i w dobrym stanie technicznym. Do naszego skupu dostarczane są również wiekowe modele, których czas eksploatacji się zakończył. Takie auta są złomowane lub parcelowane na części.

..zobacz więcej   

KUPIMY ZA  GOT&O..

KUPIMY ZA  GOTÓWKĘ AUTA ZNISZCZONE,DO REMONTU, USZKODZONE, POWYPADKOWE, SKŁADANE Z CZĘŚCI.PŁACIMY GOTÓWKĄ!!! PRZYJEŻDŻAMY I WYCENIAMY BEZPŁATNIE!!! skup.aut.poznan@wp.pl TEL.504-020-020

..zobacz więcej   

Łatwa ocena wartości ..

Łatwa ocena wartości samochodu on-line wyślij formularz z informacją na temat stanu Twojego pojazdu. Otrzymasz wstępną informację nt. jego ceny.

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 3562450        | mapa strony | © 2011 - 2015
złomowanie Poznań Utworzono przez abcinfo.eu strony www AbcinfoCMS