Skup aut
» Złomowanie pojazdów - zasady 
» Ostatnio kupione auta 
 
Skup aut

Czy Twoje auto nadaje się już na sprzedaż? To zależy od Ciebie czy pragniesz się z nim rozstać. Ile możesz uzyskać sprzedając samochód? W zależności od stanu auta, czy jest powypadkowe, uszkodzone, czy sprawne cena zawsze będzie dopasowana do wartości pojazdu. Jednak mogę zapewnić iż klienci naszego skupu aut, z Poznania i całego województwa wielkopolskiego są zawsze zadowoleni z korzystnej transakcji kupna-sprzedaży.

Zero formalności, szybkie oględziny, rzeczowa wycena, płacimy gotówką natychmiast. Poznańscy klienci doceniają poznańską solidność również przy handlu używanymi samochodami.

tel. 504 020 020 Poznań skup aut oraz złomowanie

Oferujemy dogodne warunki finansowe skupu samochodów darmowy dojazd do sprzedawcy oraz darmową wycenę samochodu miejsce i czas transakcji wskazane przez sprzedającego płatność gotówką od ręki lub za pomocą przelewu bankowego Naszą ofertę wzbogacamy obok zakupu aut dokonujemy kompleksowo i rzetelnie oceny stanu pojazdów, wykrywamy usterki. Gdy nasi klienci są zadowoleni z dobrze przeprowadzonej transakcji skupu samochodu - my wówczas również. 

Skupujemy wszystkie s..

Skupujemy wszystkie samochody, jest to zarówno skup aut powypadkowych jak i skup aut zardzewiałych. Skupowanie aut to także handel samochodami sprawnymi i w dobrym stanie technicznym. Do naszego skupu dostarczane są również wiekowe modele, których czas eksploatacji się zakończył. Takie auta są złomowane lub parcelowane na części.

..zobacz więcej   

KUPIMY ZA  GOT&O..

KUPIMY ZA  GOTÓWKĘ AUTA ZNISZCZONE,DO REMONTU, USZKODZONE, POWYPADKOWE, SKŁADANE Z CZĘŚCI.PŁACIMY GOTÓWKĄ!!! PRZYJEŻDŻAMY I WYCENIAMY BEZPŁATNIE!!! skup.aut.poznan@wp.pl TEL.504-020-020

..zobacz więcej   

Łatwa ocena wartości ..

Łatwa ocena wartości samochodu on-line wyślij formularz z informacją na temat stanu Twojego pojazdu. Otrzymasz wstępną informację nt. jego ceny.

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 3562430        | mapa strony | © 2011 - 2015
złomowanie Poznań Utworzono przez abcinfo.eu strony www AbcinfoCMS