Jak sprzedać stare  auto
» Złomowanie pojazdów - zasady 
» Ostatnio kupione auta 
 
Jak sprzedać stare auto

AUTO SKUP POZNAŃ I WLKP TEL.504-020-020

Mało który komis samochodowy prowadzi skup aut. Trudnią się tym wyspecjalizowane firmy handlowe - w tym nasza. Komisy są zainteresowane jedynie autami, które są w dobrym i znakomitym stanie technicznym bowiem takie właśnie można szybko i z dobrym zyskiem odsprzedać. Tymczasem na rynku ma miejsce wiele zdarzeń, które serwisujemy oferując usługę skupu aut.


zobacz też naszą stronę na: www.skupaut.entro.pl

Wielu właścicieli samochodów, kierowców nabywa nowe samochody i stare auto, do którego, nie jeden jest przywiązany zaczyna stanowić problem. Komu jest potrzebne dwa lub trzy auta naraz? Ta grupa właścicieli samochodów stanowi główną grupę naszych klientów. Jeśli nie wiesz co masz zrobić ze starym samochodem, który zajmuje Ci miejsce w garażu, rdzewieje i traci na wartości skorzystaj z naszej usługi odkupu aut. Drugą, znaczną częścią naszych transakcji, stanowią samochody po stłuczkach uszkodzone, posiadające różne usterki. Takie auta również skupujemy! Zawsze dokonujemy rzetelnej oceny stanu pojazdu, uczciwie wyceniamy wartość auta.

Gwarantujemy szybkie przeprowadzenie transakcji oraz dowolne formy płatności. Zwykle dokonujemy płatności za zakupione auta gotówką ale wybór rozliczenia za samochód jest po stronie sprzedającego. Zapraszamy do kontaktu. Doświadczeni handlowcy proponują optymalne warunki, dopasowane do stanu pojazdu oraz jego stanu prawnego związanego z aktualnością dowodu rejestracyjnego, badaniem technicznym, wiekiem pojazdu. U nas zawsze możecie Państwo liczyć na otwartość, zrozumienie, szybką decyzję odnośnie skupu auta. W każdej chwili możecie również zrezygnować z transakcji lub zmienić jej warunki finansowe. Zamiast tracić czas na poszukiwanie kupca na stary samochód, przepytywać autokomisy, dealerów samochodów nowych i narażać się na nieporozumienia oraz ryzyko zaniżonej ceny - zadzwoń do nas. Wykupimy twoje auto niezależnie od tego w jakim jest ono stanie bez zbędnych problemów.

Prowadzimy skup aut na terenie Poznania


oraz wielkopolski od kilku lat. Niektóre odkupione przez na samochody są z racji swojego stanu złomowane, inne rozmontowywane i odzyskujemy z nich części. Mamy również takie, które są w świetnym stanie i są dalej sprzedawane kolejnym właścicielom. Te pozostają nadal w transporcie publicznym. Mamy dostosowane godziny otwarcia do potrzeb naszych klientów. Można dzwonić do nas praktycznie 24h na dobę a umawiamy się na oględziny aut w porze i miejscu odpowiadającym sprzedającemu. Zapraszamy do składania zapytań! 

Skupujemy wszystkie s..

Skupujemy wszystkie samochody, jest to zarówno skup aut powypadkowych jak i skup aut zardzewiałych. Skupowanie aut to także handel samochodami sprawnymi i w dobrym stanie technicznym. Do naszego skupu dostarczane są również wiekowe modele, których czas eksploatacji się zakończył. Takie auta są złomowane lub parcelowane na części.

..zobacz więcej   

KUPIMY ZA  GOT&O..

KUPIMY ZA  GOTÓWKĘ AUTA ZNISZCZONE,DO REMONTU, USZKODZONE, POWYPADKOWE, SKŁADANE Z CZĘŚCI.PŁACIMY GOTÓWKĄ!!! PRZYJEŻDŻAMY I WYCENIAMY BEZPŁATNIE!!! skup.aut.poznan@wp.pl TEL.504-020-020

..zobacz więcej   

Łatwa ocena wartości ..

Łatwa ocena wartości samochodu on-line wyślij formularz z informacją na temat stanu Twojego pojazdu. Otrzymasz wstępną informację nt. jego ceny.

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 3562438        | mapa strony | © 2011 - 2015
złomowanie Poznań Utworzono przez abcinfo.eu strony www AbcinfoCMS